Тиждень шкільного активізму #СпільноСильно

week activА у нас продовжується тиждень шкільного активізму #СпільноСильно, який частиною програми #Мріємо_та_діємо.Шкільний тиждень активізму – це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад та ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її.
Хоча епідеміологічна ситуація в нашому регіоні внесла свої корективи, але наше прагнення до змін не зупинити. Найкреативніші активісти ліцею об'єдналися в команду "Power Action" і озброїлися супер силою "Перетворювати мрії в дії".
Серед безлічі геніальний ідей ми обрали ціллю свого проєкту: привести до порядку улюблене місце відпочинку, що асоціюється з гарними спогадами разом із сім'єю.
 
 

22 квітня - День Землі

day1 22 квітня відзначається День Землі, тому саме сьогодні в шкільній бібліотеці Летичівського ліцею1 проведено ряд заходів: книжкова виставка " Природа просить порятунку", виставка малюнків"Наше майбутнє- зелена і чиста планета" (малюнки підготували учні1-А, 2-А,3-А,4-А класів) екологічна година "Вікно у природу" (з учнями 4-Б класу кл.керівник Печенюк О.А.), екологічна година "Збережемо свій рідний край" ( з учнями 3-А класу кл.керівник Суліманова Н.В.), тут діти почули, що потрібно робити щоб зберегти природу, взяли участь у вікторинах.

 

 

 

 

 

Продовжити

Міжнародний день авіації і космонавтики

12.04
12 квітня в Україні відзначають Міжнародний день авіації і космонавтики. Це свято присвячене першому польоту людини в космос, який 12 квітня 1961 року здійснив Юрій Гагарін.
Гагарін стартував на кораблі «Восток» і здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши епоху космічних польотів. Цього року першому польоту людини в космос виповнюється 60 років.
З цієї нагоди у 3-В класі педагогом-організатором (Савчук Т. О.) та класоводом (Трачевська О. С.) було проведено квест-подорож "Таємниці Сонячної системи".

Всесвітній день здоров'я

Здоров’я — це безцінне багатство людини, від якого залежить вся її життєдіяльність. Ніякі досягнуті цілі в житті не приносять повного щастя, якщо немає здоров’я.
Сьогодні у Всесвітній день здоров'я із здобувачами освіти 3- Б педагогом- організатором (Савчук Т. О.), соціальним педагогом(Сергеєва О. П.), класоводом (Солодова Н. А.) та вчителем фізкультури (Жулкевич Т. О) було проведено спортивну естафету "У здоровому тілі - здоровий дух"