Обласний етап конкурсу Молодь обирає здоров'я

1 Молодь обирає - область        07 грудня 2016 року команда Летичівського НВК №1 "Супер агенти БАНЦ" взяли участь в обласному етапі фестиваля-конкурса"Молодь обирає здоров'я".

           Команда достойно виступила і здобула номінацію "Оригінальний виступ".

Продовжити

Вінницька фабрика ROSHEN.Екскурсія

1 ROSHEN

          На початку грудня учні Летичівського НВК №1 розпочали серію екскурсій на славнозвісну фабрику ROSHEN, що знаходиться у м.Вінниця. 8 грудня 2016 року наш, 8-А клас, теж вирушив до Вінниці з екскурсією. 

2 ROSHEN

SAM 9206

Спочатку завітали до Художнього музею, а потім до Музею Ретро. Продовжили екскурсію на самій фабриці, де познайомились з історією фабрики і процесом виготовлення цукерок. Стали свідками виготовлення цукерок "Корівка". 

4 ROSHEN

3 ROSHEN

І завершили свою екскурсію у розважальному центрі ROSHEN.

Маршрут Безпеки

1 Маршрут Безпеки1 грудня 1988 року на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Тому  1 грудня щорічно в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

         Цього дня учні Летичівського НВК №1 згадали в черговий раз про проблему, яка поставила Україну в перші ряди по поширенню ВІЛ/СНІДу:

учні малювали плакати, в яких закликали до здорового способу життя, занять спортом, корисного харчування, а для учнів 9-х класів одинадцятикласники провели Маршрут Безпеки. 

Продовжити

Молодь обирає здоров'я

1 Молодь обирає  здор. - копия    17 листопада 2016 року серед шкіл Летичівської громади пройшов конкурс "Молодь обирає здоров'я", у якому взяли участь 8 команд.

     У черговий раз команда Летичівського НВК №1 заявила про своє ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих.

  Нашу школу представляла команда "Агенти БАНЦ" (Без  Алкоголю Наркотиків Цигарок). Виступ був змістовним, цікавим, музичним, танцювальним, співочим і навіть з елементами гумору. "Агенти" звернули увагу не тільки на шкідливість алкоголю, цигарок та наркотиків, а й на шкідливість ще двох "вірусів" - комп'ютерного та мобільного.  

  Глядачі дуже тепло зустріли виступ команди, який сподобався і суперникам, і журі.

   Усі команди достойно виступили.  А перемога дісталась нашим "Агентам БАНЦ".

Вітаємо їх з успіхом!!!

 

Продовжити