МОН пропонує матеріали про безпеку дітей в інтернеті

Міністерство освіти пропонує вчителям і батькам скористатися матеріалами для підвищення рівня обізнаності щодо правил поведінки дітей у мережі, розміщеними на сайті МОН у розділі «Безпека дітей в інтернеті».

Як повідомили у відомстві, у зв’язку з тим, що ситуація в інтернеті є дуже небезпечною і швидко змінюється, необхідно постійно відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати обізнаність батьків, учителів і дітей щодо можливих ризиків.

На цей час на сайті міністерства розміщені поради для батьків щодо організації взаємодії «дитина – інтернет – мобільний зв'язок» від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

У розділі можна ознайомитися з матеріалами уроків і квестів для різних вікових груп щодо безпечної поведінки в інтернеті.

Також на сайті розміщені рекомендовані Міністерством посібники для використання батьками та педагогами щодо навчання дітей безпечного користування інтернетом.

Продовжити

Формула організації освітнього процесу у навчальному закладі

Ніде правди діти: деколи виникає плутанина у розумінні — а отже й застосуванні — таких ключових понять, як «методи», «форми», «прийоми» і «засоби навчання». Спробуймо разом з’ясувати, як їх розрізняти одне від одного

Закінчивши виш та розпочавши активно педагогічну працю, уже не до теорії загалом.

Ця публікація не займе багато часу — лиш освіжить у пам’яті давно вивчене.

Продовжити

МОН прагне зміцнити українську мову

 Гриневич: політика МОН - зміцнити українську мову

 18 жовтня міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілась із громадськими активістами, які представили свої пропозиції поправок до мовних аспектів проекту закону «Про освіту», що готується до 2-го читання. Про це повідомила прес-служба міністерства.

Продовжити

Для сучасних та ініціативних педагогів!

 
 
 
ocnova8-й інтернет-марафон ВГ "Основа"
 
 
 
 
 
Для сучасних та ініціативних педагогів!
Для тих, хто прагне постійного самовдосконалення!
ВГ «Основа» підготувала ще більше корисної інформації.
Відбудеться :
25 жовтня 2016 року
26 жовтня 2016 року
27 жовтня 2016 року - День відкритих дверей у ВГ "Основа"

Продовжити