ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

вчителі нвк

Учителі початкових класів

1.Басіста Людмила Василівна

2. Березовська Оксана Миколаївна

3. Діхтяр Людмила Валеріївна

4. Дорош Галина Феодосівна

5. Зюзюк Ольга Василівна

6. Єленкова Тетяна Миколаївна

7. Жалюк Анастасія Миколаївна

8. Жижикова Антоніна Степанівна

9. Іванкова Тетяна Степанівна

10 .Іздебська Інна Олександрівна

11. Касьянова  Алла Миколаївна

12. Кошелюк Віра Володимирівна

13. Лаврентюк Інна Анатоліївна

14. Лукасевич Альона Олександрівна

15. Нетяга Лариса Василівна

16. Печенюк Олена Анатоліївна

17. Пшеніцина Лілія Іванівна

18. Савіцька Галина Вікторівна

19. Сарбаєва Світлана Миколаївна

20. Скакун  Ніна Дмитрівна

21. Скрипник Алла Павлівна

22. Скульська Ольга Олександрівна

23. Солодова Наталія Анатоліївна

24. Суліманова Наталія Володимирівна

25. Тимошук Віктор Вікторович

26. Тимошук Любов Володимирівна

27. Ткачук Людмила Степанівна

28. Трачевська Ольга Сганіславівна

29. Фасенко Тетяна Володимирівна

30. Федорчук Тетяна Анатоліївна

31.Філіпчук Євгенія Григорівна

32. Харитонова Ірина Євгенівна

33. Чумак Геннадій  Михайлович

Учителі української мови та літератури

 1. Антонюк Лариса Миколаївна

2. Гайдамака Світлана Степанівна

3. Добровольська Олександра Лукашівна

4. Долинський Анатолій Борисович

5. Рутковська Антоніна Максимівна

6. Слободянюк Оксана Павлівна

7. Терешко Наталія Борисівна

8. Трачевська Оксана Степанівна

9. Шірпал Людмила Михайлівна

 Учителі історії

 1. Кунинець Галина Михайлівна

2. Панчук Інна Миколаївна

3. Пода Ольга Анатоліївна

4. Способ Валентина Григорівна

5. Шкляр Віталій Миколайович

 Учителі іноземних мов

 1. Варченко Оксана Михайлівна – англійської мови

2. Варченко Маргарита Львівна – англійської та німецької мов

3. Бойчук Лариса Олександрівна – англійської мови

4. Рогач Жанна Олексіївна – англійської мови

5. Рудик Людмила Віталіївна – англійської та німецької мов

6. Лисенко Тетяна Вікторівна – польської мови

 Учителі математики

1. Бригида Анастасія Михайлівна

2. Каньоса Оксана Дмитрівна

3. Нахнюпа Наталія Борисівна

4. Недашківська Алла Ігорівна

5. Черниш Людмила Петрівна

6. Шкляр Надія Вікторівна

 Учителі зарубіжної літератури 

1. Варенко Надія Петрівна

2. Коваль Антоніна Олексіївна

3. Тельпиш Леся Володимирівна

Учителі хімії

1. Боднар Валентина Іванівна

2. Поліщук Інна Сергіївна

3. Шурин Олена Володимирівна

Учителі фізики

1. Довгалюк Сергій Леонідович

2. Кліпановська Надія Григорівна

Учителі географії

1. Кордяк Іван Михайлович

2. Нестер Володимир Миколайович

Учителі біології

1. Пилипчук Алла Борисівна

2. Цимбалюк Марія Василівна

 

Учителі фізичної культури і предмета "Захист Вітчизни"

1. Вапельник Оксана Миколаївна

2. Жулкевич Тамара Олександрівна

3. Слободянюк Ігор Васильович

4. Рогач Юрій Анатолійович

 

Учителі трудового навчання

1. Берегута Василь Іванович

2. Маринюк Світлана Євгеніївна

3. Синявський  Богдан Валентинович

 

Учителі музики

1. Нестер Анастасія Володимирівна

2. Панченко Василь Володимирович

 

1. Бізюра Інна Валентинівна, вчитель образотворчого мистецтва

2. Бочуля Мар’яна Василівна, вчитель основ здоров'я

3. Бортник Оксана Анатоліївна, вчитель природознавства

 

Вчителі індивідуального навчання


1. Ніколайчук Віра Олексіївна

2. Мовчанюк Уляна Олексіївна

Вихователі групи продовженого дня

 

1. Люблінська Людмила Анатоліївна

2. Шиндоровська Світлана Володимирівна 

Вихователі по підвозу


1. Михайлова Алла Валентинівна

2. Шаріпова Людмила Михайлівна