світ1

  світ2

світ3

 

 

Вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Day Chornob2З метою вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС та поглиблення знань про цю страшну трагедію із здобувачами освіти 3-В класу (класний керівник Трачевська О. С.) та 3-Б (класний керівник Солодова Н. А.) були покладені квіти та запалено лампадки біля пам'ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Пам'ять про Чорнобильську катастрофу

Day Chornob1Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.
З метою збереження пам'яті про Чорнобильську катастрофу класоводом Тимошук Л. В. та педагогом-організатором Савчук Т. О. із здобувачами освіти 4-В класу була проведена лінійка реквієм "Чорнобиль не має минулого часу".

День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії

Day ChornobЩороку 26 квітня ми відзначаємо День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії. Саме в цей день 26 квітня 1986 року , 35 років тому, сталася одна з найтрагічніших, найжахливіших подій в історії всього людства.
З метою вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, поглиблення знань про цю страшну трагедію, з метою навчити сприймати чужу біду, чужий біль як власний в шкільній бібліотеці Летичівського ліцею1 підготовлено книжкову виставку "Є місце подвигу не тільки в дні війни", годину пам'яті "Дзвони Чорнобиля" ( 4-А кл., Кл. керівник Березовська О. М.). А також вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС біля пам'ятника покладанням квітів.