На сторінках учасників ЗНО розміщено запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування

Учасникам ЗНО необхідно до 21 травня самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати завчасно: цей документ – обов’язковий для допуску до пункту тестування.

Адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання також є в мобільному додатку «Моє ЗНО».

Продовжити

ЗНО 2021

 

Grafik ZNO

Особливості проведення ЗНО/ДПА

Програми/характеристики ЗНО/ДПА

ЗНО-онлайн

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка».

ЗНО з української мови: особливості тесту 2021 року

 Готуємося до ЗНО з математики — корисні поради від методиста B-Pro

 Пробне ЗНО 2021

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з української мови і літератури

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з математики

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з історії України

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з англійської мови

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з біології

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з географії

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з фізики

Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з хімії