Реєстрація на ЗНО-2022 триватиме з 1 лютого до 9 березня.
Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно:

правильно обрати категорію особи

створити та заповнити реєстраційну картку (бланк формується на веб-сайті УЦОЯО)

підготувати комплект реєстраційних документів* і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для цьогорічних випускників) або надіслати його до регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)
* Як зазначають на сайті УЦОЯО, комплект документів має містити: оформлену реєстраційну картку, засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України, засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років), інші документи за потреби (наприклад, копія документа про зміну імені/прізвища).
Нагадаємо, що керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.

Майбутнім вступникам, окрім підготовки до ЗНО, важливо обрати оптимальний перелік предметів для того, щоб мати широкі можливості для вступу до закладів вищої освіти.
Конкурсні предмети, результати з яких потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність, наведено у Додатку 4
bit.ly/3GDRbnZ до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році
bit.ly/364DAcR.
Першим предметом для кожної зі спеціальностей є українська мова і література або українська мова. Успішно склавши ЗНО з української мови і літератури, учасники зможуть вступати на будь-яку омріяну спеціальність, адже отримають не тільки результати тестування з обраного навчального предмета, але й додатково – результат ЗНО з української мови. Однак важливо зазначити, що результат ЗНО з української мови не можна буде використати замість результату з української мови і літератури.

Особливості проведення ЗНО/ДПА
Програми/характеристики ЗНО/ДПА
ЗНО-онлайн
Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.
Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.
Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка».
ЗНО з української мови: особливості тесту 2021 року
Готуємося до ЗНО з математики — корисні поради від методиста B-Pro
Пробне ЗНО 2021
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з української мови і літератури
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з математики
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з історії України
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з англійської мови
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з біології
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з географії
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з фізики
Відеороз'яснення пробного ЗНО-2021 з хімії