
На початку грудня учні Летичівського НВК №1 розпочали серію екскурсій на славнозвісну фабрику ROSHEN, що знаходиться у м.Вінниця. 8 грудня 2016 року наш, 8-А клас, теж вирушив до Вінниці з екскурсією.


Спочатку завітали до Художнього музею, а потім до Музею Ретро. Продовжили екскурсію на самій фабриці, де познайомились з історією фабрики і процесом виготовлення цукерок. Стали свідками виготовлення цукерок "Корівка".


І завершили свою екскурсію у розважальному центрі ROSHEN.
1 грудня 1988 року на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Тому 1 грудня щорічно в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими.
Цього дня учні Летичівського НВК №1 згадали в черговий раз про проблему, яка поставила Україну в перші ряди по поширенню ВІЛ/СНІДу:
учні малювали плакати, в яких закликали до здорового способу життя, занять спортом, корисного харчування, а для учнів 9-х класів одинадцятикласники провели Маршрут Безпеки.
Продовжити
17 листопада 2016 року серед шкіл Летичівської громади пройшов конкурс "Молодь обирає здоров'я", у якому взяли участь 8 команд.
У черговий раз команда Летичівського НВК №1 заявила про своє ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих.
Нашу школу представляла команда "Агенти БАНЦ" (Без Алкоголю Наркотиків Цигарок). Виступ був змістовним, цікавим, музичним, танцювальним, співочим і навіть з елементами гумору. "Агенти" звернули увагу не тільки на шкідливість алкоголю, цигарок та наркотиків, а й на шкідливість ще двох "вірусів" - комп'ютерного та мобільного.
Глядачі дуже тепло зустріли виступ команди, який сподобався і суперникам, і журі.
Усі команди достойно виступили. А перемога дісталась нашим "Агентам БАНЦ".
Вітаємо їх з успіхом!!!
Продовжити